Úvod » Udice » Udica CARP EXPERT SPOD


        

Udica CARP EXPERT SPOD

Udica CARP EXPERT SPOD

novinka

skladom

 

Číslo produktu: 1371
naša cena:
61,00 EUR

Výsledkom neustáleho zisťovaniu potrieb na trhu v kombinácii s viacročným výskumom je séria Carp Expert, ktorej všetky produkty sú určené špeciálne pre kaprárov.
Rybársky prút Carp Expert spod (3,75 m dlhý s vrhacou záťažou 5lbs) bol vyvinutý špeciálne na použitie s kŕmnou raketou. Na prvý pohľad je viditeľný jeho robustný vzhľad a pri jeho držaní je jasné, že ani váhou ani svojou akciou nie je podobný klasickým kaprárskym prútom. U tohto modelu nie je dôležitá otázka hmotnosti, veď ho pri love nemáme stále v rukách, ale v tomto prípade má dominantné postavenie flexibilita a zaťažiteľnosť. Karbón IM12 je opatrený kevlarovou pančuškou, ktorá výrazne napomáha jeho flexibilite.

Dĺžka 3,75m je sama o sebe dostatočná pre uskutočnenie dlhého hodu, ale v tomto prípade sa ešte spája s vrhacou záťažou 5lbs (okolo 200g). Na lov vo veľkých vzdialenostiach je nevyhnutné kŕmenie, ktoré môžeme uskutočniť raketou alebo prakom. Pri ich používaní sa vyplatí použiť silný šokový nástavec, pretože akcia prútu je veľmi silná a jemnejší nástavec by sa mohol pri nahadzovaní pretrhnúť. Prút carp expert spod je v domácich pomeroch ideálnou voľbou aj na lov sumcov na ťažko.
Prúty akcie „b“ sú stredne tuhé a pri zaťažovaní tuhnú v hornej tretine. Vzhľadom k parabolickej akcii sú tieto prúty často používané vo všetkých oblastiach rybolovu.
Vývoj karbónovej a kompozitnej technológie sa odráža vo všetkých oblastiach života. Vlastnosti karbónu IM12 dosahujú kvalitu vesmírnej techniky. Medzi najdôležitejšie vlastnosti, ktoré sa dosahujú pri použití karbónu IM12 je hlavne vysoká kvalita a presnosť rybárskych prútov. Podstatou nových materiálov je, že sa zvyšuje kvalita materiálu, zaťažiteľnosť a významne sa znižuje hmotnosť oproti predchádzajúcim typom karbónov.
Osadený je jednoduchou a funkčnou rukoväťou, typickou pre boiliesové prúty. Presne definovaná dĺžka a rukoväť materiálu z duplonu garantuje pohodlný úchop a uspokojí všetky potreby rybárov vzniknuté počas rybolovu.
Na tento typ prútu sa najčastejšie montuje závitové sedlo navijaka. Popularita tohto modelu používaného po desaťročia tkvie v jeho jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na osadenie navijaka slúžia dve objímky s plastovou vložkou, z ktorých jedna je zaistená veľkou maticou.
Sic očká sa pôvodne používali len pri prútoch vyššej kategórie. V súčasnej dobe rozmachu technológií je sic materiál vzhľadom k vynikajúcej odolnosti voči opotrebeniu a relatívne nízkej hmotnosti široko používaný. Stal sa jedným z najpopulárnejších materiálov na výrobu očiek.

Vývoj uhlíkovej a kompozitnej technológie ovplyvňuje všetky aspekty života. Využívaním uhlíka IM12 sa v rybárstve stretávame s vysokou kvalitou a precíznosťou typickou pre kozmické technológie. Jej podstatou je vyššia kvalita oproti starším materiálom, ktorá sa prejavuje v nižšej hmotnosti a vyššej zaťažiteľnosti prútov.
B akciové prúty, ktoré možno označiť za stredne tvrdé, pričom sa pri pôsobení záťaže ohýba ich posledná tretina. Vychádzajúc z ich parabolického charakteru ide často o prúty používané s obľubou pri všetkých metódach, nech je reč o prívlači alebo o love zo dna.
Pre boilies prúty typická jednoduchá a efektívna rukoväť. Precízne navrhnutá dĺžka a počas výroby použitý stabilný a pohodlný duplonový povrch maximálnym spôsobom uspokojí nároky rybárov.
Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie. V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.
Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.

 

Dľžka: 3,75m

Počet dielov: 2

Prepravná dĺžka: 193cm

Vrhacia záťaž: 5 lbs

Hmotnosť: 475g

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

O que e o bitcoin e para que e necessario: en
Cryptodali
15.08.2018 21:58
A bump under the arm - often surgical procedu
KulNice
14.08.2018 04:12
A bump under the arm - sometimes surgical pro
KulNice
01.08.2018 00:53
How to return smooth skin facial: chemical pe
Mirkakalt
24.07.2018 04:04
How to ensure that smooth skin facial: chemic
Mirkakalt
23.07.2018 04:01
Signs and symptoms secret internal swelling d
KIRAtoke
03.07.2018 07:09
Fried tomatoes: produce any
Niophoft
17.12.2017 16:25
ZmFhZWRhZj