Úvod » Udice » Udica ET BLACK FIGHTER SPIN 3,0m


        

Udica ET BLACK FIGHTER SPIN 3,0m

Udica ET BLACK FIGHTER SPIN 3,0m

novinka

skladom

 

Číslo produktu: 1370
naša cena:
39,00 EUR

V rámci rýchlo sa rozvíjajúcej rodiny prútov Black Fighter sa dajú nájsť také uznávané prúty, ako Black Fighter Feeder, Boilie alebo Match. K tejto tradícii sa pripája Black Fighter Spin, k výrobe ktorého výrobcovia použili najmodernejšiu technológiu a IM8 karbónový materiál. Naozaj sa zrodil pôvabný, no zároveň odolný prút, ktorý je dostupný v štyroch dĺžkach, s rôznymi vrhacími záťažami, takže si každý nájde vhodný Black Fighter Spin prút od lovu ostriežov až po lov šťúk, ktorý náčinie poriadne vyskúša.
Medzi vyslovene pevné, A akciové prúty patria obyčajne palice vyššej kategórie. U nich pri záťaži ohýba horná štvrtina prútu, čím sa dokonale hodí k na vlas presnému dopraveniu ľahkých montáží na veľké vzdialenosti. Pri záseku je bleskurýchly. O úspešné zdolanie zaseknutej ryby sa postará tuhá špička a stredná a spodná pevná časť prútu.
IM8 karbónové prúty na vláčenie patria medzi najobľúbenejšie modely. Majú výnimočnú kvalitu, citlivá špička zaregistruje aj ten najmenší pohyb umelej nástrahy a aj najmenšie ťuknutie do nástrahy. Rýchlo tvrdnúci materiál umožní rýchle úspešné zdolávanie aj v oblastiach s prekážkami a bohatou vegetáciou.
Celokorková rukoväť, klasického vyhotovenia, vhodnej dĺžky, v záujme dosiahnutia ideálnej sily potrebnej pri nahadzovaní.
Na prúte je najčastejšie používané závitové sedlo navijaka. Jeho popularita spočíva v jeho jednoduchosti a účelnosti. Navijak sa upevňuje dvomi objímkami s plastovou vložkou, jedna z nich je pritom zaistená veľkou maticou.
Očká z karbidu kremíka tzv. SIC očká vďaka malej hmotnosti a odolnosti voči opotrebovaniu patria medzi najčastejšie používané typy očiek. Vďaka ich vynikajúcim fyzikálnym vlastnostiam ich môžeme použiť bez obáv aj s pletenými šnúrami, proti ktorým sú taktiež odolné a nezarezávajú sa do nich.

Uhlíkové IM8 prívlačové prúty patria medzi najobľúbenejšie modely. Charakterizuje ich nadpriemerná kvalita a špic oznamujúci aj tie najmenšie pohyby umelej nástrahy a zábery.
Vyslovene tvrdé A akciové prúty, pri ktorých sa pôsobením záťaže ohýba posledná štvrtina prútu, kvôli čomu sú vhodné na presnú aplikáciu malých hmotností do veľkých vzdialeností. Pri záseku sú bleskurýchle. O úspešné zdolávanie sa stará tvrdnúca špička a tvrdá stredná a spodná časť.
Rukoväť klasického prevedenia a dĺžky, ktorá zaručuje vyvinutie potrebnej sily na náhod, vyrobená z kvalitného korku.
Zo silícium-karbidu vyrábané, tzv. SIC očká vďaka ich nízkej hmotnosti a povrchu odolnému voči opotrebovaniu patria medzi najčastejšie používané typy očiek. Ich vynikajúce fyzikálne vlastnosti umožňujú ich využívanie aj pri splietaných šnúrach, pri ktorých odolávajú aj vysokej dracej sile.
Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.

 

Dľžka: 3m

Počet dielov: 2

Prepravná dĺžka: 158cm

Vrhacia záťaž: 40-80g

Hmotnosť: 155g

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

OTBmOWYyMD