Úvod » Udice » Udica ET EXCALIBUR JERK 1,98m


        

Udica ET EXCALIBUR JERK 1,98m

Udica ET EXCALIBUR JERK 1,98m

novinka

skladom

 

Číslo produktu: 1364
naša cena:
31,00 EUR

Pri výrobe tohto prútu bol použitý nezničiteľný materiál IM8 karbónu, ktorý výrobca doplnil v záujme zníženia hmotnosti prútu o odľahčené SIC očka s veľkou odolnosťou voči opotrebovaniu. Štíhly blank prútu a u prívlačových prútov zriedkavá delená rukoväť dodávajú prútu exkluzívny, extravagantný vzhľad. Excalibur vyčnieva spomedzi prívlačových prútov v rovnakej kategórie celkovým vzhľadom aj akciou. Výborne znáša záťaž, počas unavovania rýb stuhne, a predsa vďaka jeho citlivej špičke sa dá odsledovať aj najmenší pohyb umelej nástrahy a najopatrnejšie ťuknutie do nástrahy.

Energo Team Excalibur Spin prút je k dostatiu v rôznych dĺžkach a vrhacích záťažiach, takže si každý nájde pre seba najoptimalnejší prút na vláčenie.

Objavenie sa uhlíka IM8 znamenalo obrovský pokrok vo vývoji rybárskych prútov. Oproti starším prútom zaručuje ľahšie vedenie, znásobila sa zaťažiteľnosť a materiál rýchlejšie reaguje. Zastane si miesto ako v hobby, tak aj v súťažných podmienkach.
B akciové prúty možno označiť za stredne tvrdé, pri ktorých sa pôsobením záťaže ohýba posledná tretina prútu. Počas zdolávania pracujú spoľahlivo, možno ich úspešne používať aj na užších miestach.
K multiplikátorovým navijakom vyvinutý, tzv. "revolverovou" rukoväťou inštalovaný prívlačový prút. Jeho podstatou je, že prút s multi navijakom má v ideálnej pozícii svoje ťažisko presne v ruke rybára, preto je pohyb umelej nástrahy reálnejší, úspešnejší.
Pri zdolávaní veľkých, agresívne sa brániacich rýb je dôležité, aby bol každý jeden prvok výstroja dostatočne kvalitný. Posilnené, odolné očká dobre zvládajú aj tvrdé a dlhotrvajúce zdolávania.
Jeho použitie sa zhoduje s klasickými skrutkovými držiakmi, avšak jeho konštrukcia bola vyvinutá na prijatie multiplikátorových navijakov a na jednoduché používanie.

 

Dľžka: 1,98m

Počet dielov: 2

Prepravná dĺžka: 103cm

Vrhacia záťaž: 60-120g

Hmotnosť: 189g

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NGFhNTRlO